מערכות קירור

שירות ואספקת מערכות קירור בכל הארץ

מערכות קירורמערכות קירור הן מערכות אשר משמשות לצרכים רבים ועסקים מתחומים שונים מוצאים עצמם מחפשים מידע אודות מערכות אלה ואנשים מקצועיים אשר יכולים להתאים את המערכות הטובות ביותר למקום. מערכות קירור משמשות למקומות ציבוריים בהם יש מבקרים רבים (כמו גם קניונים גדולים), למפעלים, מבני תעשייה וגם לצרכנים "קטנים" כמו למשל למעבדות. המשותף לכל המקומות השונים הוא הצורך באנשי מקצוע שיכולים להביא איתם ידע רב וניסיון בתחום התקנת המערכות. על אנשי המקצוע להביא איתם לא רק ניסיון וידע בתחום אלא גם הקשבה לצרכים במקום (ולצרכים שלכם) וסבלנות אשר מובילה לתכנון נכון של המערכות ובניה מדויקת שלהם.

מדחסים בהם משתמשים במערכות קירור

חלק בלתי נפרד ממערכות הקירור אלו המדחסים אשר נמצאים מחוץ למבנה. המדחסים עושים עבודה משמעותית במערכת ויש לבחור אותם בהתאם לדרישות המקום והעומס שעומד להיות מוטל על המערכת. ישנם סוגים שונים של מדחסים כמו למשל:

• מדחסים בוכנתיים
• מדחסים חצי סגורים
• מדחסים הרמטיים ובורגיים בכל ההספקים

אחזקת מערכות קירורהבחירה במדחס המתאים למערכת הקירור תתבצע לרוב לפי המלצת בעל המקצוע המתקין את המערכת במקום. על מנת שבעל המקצוע יוכל להתאים את המדחס הנכון ביותר למקום חשוב מאד לתת לו את כל המידע הנדרש על המערכת והשימוש במקום. המדחסים צריכים לשמש את המקום מבחינת היעילות שלהם אך גם לשמור על ביטחון האנשים בסביבה ולהיות מותקנים תוך הקפדה על זהירות מרבית.

תחזוקת מערכות קירור

בבואכם לברר אודות מערכות קירור ואנשי מקצוע אשר מתמחים בתחום חשוב מאד שתבררו האם יש לבעלי המקצוע לבצע גם עבודת תחזוקה או האם הם מבצעים רק הקמה של המערכות. בעלי מקצוע אשר מתמחים גם בתחזוקת מערכות קירור מכירים את היכולות של המערכות ואת המקרים השונים אשר יכולים לפגוע בהן ובהתאם לתכנן את המערכות. בנוסף לכך, מציאת עסק אשר גם מקים וגם מבצע תחזוקה של מערכות הקירור יכול להקל עליכם כיוון שלא תצטרכו להכניס בעלי מקצוע רבים ולחפש בעל מקצוע לביצוע התחזוקה לאחר ההתקנה. ברגע שמי שהתקין את המערכת יכול לבצע תחזוקה (ותיקון אם יש צורך), אתם יכולים להיות רגועים שהוא יכיר היטב את המערכת ויבצע את עבודתו כראוי.